Leasingi

Leasing EFL oferuje swoim klientom szybkość - podejmują decyzję w 15 minut, elastyczność - potrafią dopasować się do potrzeb klienta, dostępność - posiadają mobilnych doradców, bezpieczeństwo - są największym leasingodawcą w Polsce.

Leasing Idea Banku oferowany jest na sprzęt nowy i używany. Najważniejsze atuty produktu to: wstępna decyzja już w 5 minut, leasing przyznawany jest od pierwszego dnia działalności, a także na oświadczenie. Klient błyskawicznie otrzymuje decyzję.

Weźleasing.pl to pierwsza w internecie platforma transakcji łącząca bazę maszyn, urządzeń i samochodów oraz wyszukiwarkę optymalnej oferty leasingowej. Specjalnie opracowany algorytm oblicza zdolność leasingową klienta, na podstawie której klient w czasie rzeczywistym otrzymuje listę firm leasingowych będących w stanie sfinansować jego inwestycję wraz z indywidualną ofertą.

Kredyty dla firm

Pieniądze na koncie nawet w 15 minut, kredyt od początku do końca przez internet bez wychodzenia z domu, kwota od 500 zł do 150 000 zł, dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy, automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu, możliwość zawieszenia spłaty rat od 1-3 miesięcy

Na kredyt Deutsch Bank na nawet 150 000 zł bez wychodzenia z domu, mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na kredyt gotówkowy z Deutsche Bankiem. Szybka decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 10 minut, a wypełniając krótki formularz kontaktu mogą wybrać preferowaną porę kontaktu konsultanta.

Pożyczki bezzwrotne

Pożyczka bezzwrotna to nawet 15 tys. dodatkowego kapitału dla firmy, możliwość umorzenia spłaty kwoty pożyczki, brak wymaganego stażu działalności firmy.