Elementy zawiesi

elementy-zawiesi-punktu-zaczepowe-spawalneelementy-zawiesi-punktu-zaczepowe-srubowe-przykrecaneelementy-zawiesi-punktu-zaczepowe-srubowe

Podnoszenie niestandardowych gabarytowo, ciężkich ładunków, których umocowanie zawiesiami np. pasowymi jest często nie możliwe, zapewnia zastosowanie solidnych i specjalistycznych punktów zaczepowych. Dopiero po przymocowaniu zaczepów do ładunku, przeplatając przez nie, dowolnego rodzaju zawiesia, można swobodnie i bez obaw o przesunięcie się zawiesi i ewentualne wysunięcie się np. śliskiego ładunku można go swobodnie transportować. Taki rozwiązanie praktycznie wyklucza koszty zniszczenia ładunku oraz przede wszystkim eliminuje ryzyko wypadku. Dla ułatwienia pracy i zapewnienia  maksymalnego bezpieczeństwa oferujemy trzy rodzaje punktów zaczepowych: przykręcane, wkręcane, a także do transportu nawet najcięższych ładunków  elementy spawalne. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Po wyborze odpowiedniego modelu przy kontakcie z handlowcem podaj udźwig oraz ilość punktów zaczepowych. Jeżeli posiadasz rysunek techniczny ładunku chętnie pomożemy dobrać optymalne jakościowo i cenowo rozwiązanie.

 

Punkty zaczepowe

 

1) Spawalne do ładunku

– Ogniwo VLBS z nakładką do przyspawania
– hak
– WPP-B; obrotowy, zak. ogniwem
– WPPH-B; zakończony ogniwem
– WPP-S; obrotowy, zak. hakiem
– WPPH-S; zak. hakiem
– WPP-VIP; obrotowy, do łączenia łańcucha
– WPPH-VIP; do łączenia łańcucha

 

2) Śrubowe wkręcane w ładunek

– śruba z uchem
– ogniwo z wkręcaną końcówką
– VLBG obrotowe o 360º

 

3) Śrubowe przykręcane do ładunku

– ucho wahliwe
– hak

 

Przejdź do: zawiesia pasowezawiesia wężowezawiesia łańcuchowezawiesia linowetrawersy

Wróć do menu: zawiesia