Zacieraczka do tynków Mixer Vertigo

Mixer Vertigo

Proste i lekkie urządzenie z ergonomicznym uchwytem zapewniającym maksymalną wygodę i wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Urządzenie to zapewnia uzyskanie doskonałej jakości i precyzji, idealne do wygładzania wszystkich produktów wykończeniowych. Zacieraczka do tynków cementowo wapiennych Mixer Vertigo wspaniałe urządzenie pozwalające na zatarcie w godzinę od 40 do 60m2 tynku.
Zacieraczka do tynków Mixer Vertigo wyposażona jest w tarczę do zacierania o średnicy 40cm. W zestawie jest gąbka brązowa do zacierania tynków cementowo wapiennych o grubości 5cm, która pozwala na zatarcie około 1000m2 tynku. W rączce znajduje się przycisk którym uruchamia się spryskiwacz z wodą ustawiony pod kątem dla bezpośredniego natrysku wody na ścianę. Zacieraczka wyposażona jest w zbiornik wody pojemności 5l. Płynna regulacja obrotów pozwala na uzyskanie najwyższej jakości gładzi. Posiadamy szeroki asortyment tarcz zacierających:

Pobierz instrukcję obsługi do Mixer Vertigo

 

Akcesoria

1. Gąbka brązowa – ( można zatrzeć ok. 500m2 tynku)o dużej porowatości najczęściej używana przez klientów , do zacierania tynków cementowo-wapiennych maszynowych. Stosowana na tynk jeszcze mokry .
2. Gąbka biała – o mniejszej porowatości używana do wygładzania tynków cementowo-wapiennych po użyciu dysku wygładzającego PCV.
3. Dysk wygładzający PCV – używany do zacierania większych nierówności, na tynk który zbytnio wysechł . Przed użyciem ściana jest mocno spryskiwana wodą co ułatwia wyciągnięcie mleczka i zatarcie tynku na gładko.
4. Filc Vertigo – używana do zacierania tynków cementowo-wapiennych tradycyjnych tj. z piasku cementu mieszanych w betoniarce.
5. Dysk styropianowy – doskonale nadaje się do zacierania tynków cementowo-wapiennych, daje bardzo gładką powierzchnię , nie wyciąga na wierzch kamyczków szczególnie przy zaprawach z piasku i cementu. Dodatkowo jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości.
6.Dysk rysujący – używany do zdzierania starych powłok tynkarskich lub farb, używany również do uzyskania porowatości ściany przed położeniem glazury itp.
7. Dysk z łopatkami – używany do zacierania posadzek , oraz do zacierania tynków gipsowych
8. Gąbka pomarańczowa ECO – do zacierania tynków gipsowych , stosowana do tzw. gąbkowania przed końcowym wygładzeniem powierzchni.
9. Gąbka szara i niebieska – stosowane do zacierania tynków cementowo-wapiennych , charakteryzują się dużą gęstością (twardością ) wytrzymują ok. 2000m2 tynku, duża twardość ułatwia zatarcie nawet dużych ubytków w tynku .

 

Dodatkowo polecamy uchwyt do sufitów , gdyż znacznie ułatwia pracę i nie wymaga tak wielkiego nakładu siły.

Wróć do porównania zacieraczek