Podciśnieniowe maszyny do układania płyt i krawężników, doczepiane do maszyn z systemem hydraulicznym z możliwością transportu palet Optimas Vacu LiftPodciśnieniowe maszyny do układania płyt i krawężników, doczepiane do maszyn z systemem hydraulicznym z możliwością transportu palet Optimas Vacu LiftPodciśnieniowe maszyny do układania płyt i krawężników, doczepiane do maszyn z systemem hydraulicznym z możliwością transportu palet Optimas Vacu Lift

Optimas Vacu Lift to rewolucyjne urządzenie na do układania różnego rodzaju płyt i krawężników do 140kg. Łamany wysięgnik umożliwia płynne i wyjątkowo precyzyjne układanie nawet na wąskich placach budowy np. w wąskich uliczkach, wzdłuż murów. Przystosowany jest do wszystkiego rodzaju ładowarek. Do montażu i demontażu urządzenia wystarczy jedna osoba i zaledwie kilka minut. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu płyty ssące można bardzo łatwo i szybko wymienić. Logistyczną zaletą jest jednoczesny transport i układanie materiału.

Dane techniczne
– udźwig 140 kg
– zasięg ramienia 7m przy obrocie o 360°
– waga poszczególnych modeli: D = 430 kg, H = 380 kg
– wersje silnikowe:
P – benzynowy:  Honda GX 270; 6 kW; 8 PS z rozruchem elektrycznym
D – Diesel: Yanmar 4,4 kW; 5,9 KM z rozruchem elektrycznym
H – Hydrauliczny: 22 l/min, ciśnienie nominalne: 130 bar, ciśnienie wsteczne: max. 10 bar


Zobacz również układarki płyt i krawężników:
modele samojezdne, modele samojezdne z możliwością transportu palet, modele doczepiane do maszyn z systemem hydraulicznym.

Wróć do: maszyny brukarskie, prace ziemne i drogowe