Precyzyjne urządzenia do robót wykończeniowych i aranżacji wnętrz. Odpowiednie do profesjonalnego, szybkiego wyznaczania linii, również na bardzo dużych odległościach. Wymagający miłośnicy majsterkowania, jak i profesjonalni wykonawcy branży budowlanej, znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Remonty, place budowy, przebudowa – wszędzie tam, gdzie niezbędna jest duża precyzja.

Profesjonalne lasery stosowane w budownictwie i wewnętrznych pracach wykończeniowych. Prosta obsługa, automatyczne poziomowanie się urządzenia, dobrze widoczne promienie lasera – dzięki temu łatwo ułożysz kafelki, wstawisz framugi, okna itp. Roboty zewnętrzne umożliwi odbiornik lasera. Najlepszą widoczność zapewniają lasery zielone.

Odbiorniki lasera z technologią RX umożliwiają prowadzenie robót na zewnątrz, w każdych warunkach oświetleniowych. W zależności od rodzaju lasera (czerwony/zielony), współpracują z każdym niwelatorem Laserliner w technologii RX-Ready/GRX-Ready.

Zastosowanie odbiornika, wychwytującego promienie laserowe wysyłane z niwelatora liniowo-krzyżowego, zwiększa zasięg robót do 50m.

W niektórych pracach niwelacyjnych zaleca się stosowanie łat niwelacyjnych, tarcz celowniczych i okularów laserowych. Odbiorniki standardowo są wyposażone w mocowanie do łat niwelacyjnych

 

Zobacz również: Podstawowe narzędzia pomiarowe, Laserowe niwelatory rotacyjneUrządzenia do badania warunków środowiskowych, Niwelatory optyczne, Akcesoria do narzędzi pomiarowych.

Wróć do menu:
Narzędzia pomiarowe.