WIĄZARKA ZBROJENIA

Urządzenie do łączenia zbrojenia Urządzenie do łączenia zbrojenia

DF 16 stosuję się również
do wiązania węży grzejnych
Urządzenie do łączenia zbrojenia

Przy nakładaniu na pręty
DF 16 obejmuję je a
jego końce zaczepiają
o siebie. Podczas
wyciągania wiązadło
jest skręcane tworząc węzeł


Doświadczony pracownik przy tradycyjnym wiązaniu obcęgami tworzy około 400 węzłów na godzinę Należy pamiętać przy tym, że praca przy użyciu obcęgów szybko męczy i wraz ze wzrostem obciążenia może pogarszać się również jakość kolejnych węzłów.

Z pomocą przychodzi nowe urządzenie do wiązania zbrojenia DF 16 firmy Wacker. „Przy pomocy DF 16 można w tym samym czasie łatwo wykonać do 1000 węzłów na godzinę. Operator może nie tylko szybciej pracować, lecz także zachować stałą prędkość pracy. Czysto mechaniczne urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe i jest gotowe do pracy w każdej chwili. Inaczej niż w przypadku elektrycznych automatów wiążących na pracę nie ma wpływu czas ładowania akumulatorów ani też problem z podłączeniem do zasilania sieciowego.

Obszary zastosowania

Obszar zastosowania urządzenia obejmuje oprócz klasycznego wiązania zbrojenia także prace związane z wyrównywaniem temperatury betonowego rdzenia oraz prace elektroinstalacyjne. Przy pomocy DF 16 można, podobnie jak pręty zbrojeniowe, łatwo i dokładnie mocować również węże ogrzewające i puste rury. Wiązarka zbrojenia nadaje się optymalnie zarówno do prac w poziomie (stropy, płyty podłogowe, grzejniki podłogowe), jak i do prac w pionie (ściany, podpory) i dzięki temu jest cennym pomocnikiem w każdym zakładzie wykonującym betonowe elementy prefabrykowane.

PRODUCENT MODEL SZYBKOŚĆ ŁĄCZENIA ŚREDNICA
ŁĄCZONYCH PRĘTÓW
ŚREDNICA
DRUTU ŁĄCZĄCEGO
ZAPAS DRUTU CIĘŻAR CENA
NETTO
EURO
WACKER DF 16 ~1s/ węzeł
do 1000 / h
6 – 16 mm 1,1 mm Na 77 wiązań 2,2 kg 1310

Zapas drutu na 7.700 wiązań: 350 € netto, lub na 138.600 wiązań: 5600 € netto.

CENY KATALOGOWE DO NEGOCJACJI, SKONTAKTUJ SIĘ Z HANDLOWCEM

Ceny w EURO będą przeliczane na PLN według  kursu sprzedaży NBP  z dnia wystawienia faktury VAT.Przejdż do: Giętarki i nożyce do prętów